UPISI U 1.RAZRED

Autor: Snježana Vinarić, 9. 2. 2021.

LIJEČNIČKI  PREGLED ZA UPIS U 1. RAZRED

Pregledi kod liječnika započinju od tjedna iza 15. 2. 2021. godine, a raspored pregleda, odnosno termini  pregleda za svako dijete pojedinačno, bit će poslani na mail adrese vrtića te će roditelji pravovremeno dobiti termine pregleda za upis u prvi razred osnovne škole.
Pregled će se obavljati na Službi za školsku i adolescentnu medicinu Nastavnog zavoda za javno zdravstvo brodsko -posavske županije,  Augusta Cesarca 71 (Naselje Slavonija II), Anja Kiš Klouda, dr.med. spec. školske i adolescentne medicine.
Na pregled je potrebno ponijeti iskaznicu cijepljenja, potvrdu nadležnog obiteljskog liječnika  (ili pedijatra) za pregled za upis u 1. razred OŠ, dokumentaciju o zdravstvenom stanju djeteta te prema uputi koja se nalazi u prilogu, posjetiti stomatologa, koji prema novom protokolu, nakon pregleda, iz svog sustava ispisuje zubnu putovnicu.
Upisnici će također dobiti uputnicu za laboratorijsku dijagnostiku, te će nalaze laboratorijske dijagnostike donijeti liječnici na Službu za školsku medicinu, u koverti, ubacivši nalaz u poštanski sandučić.
Na termin pregleda potrebno je doći u točno vrijeme. Nakon dolaska na prednji ulaz zgrade, potrebno je pričekati ispred ulaza poziv zdravstvenog djelatnika, kojem se prije ulaska mjeri tjelesna temperatura.
Na pregled je potrebno ponijeti zaštitnu masku te poštovati sve protuepidemijske mjere.
Pregledi u školi će se obavljati u travnju.
Sve  obavijesti  vezane za pregled u školi, pratite na web stranici Škole.

Snježana  Vinarić

« Ožujak 2024 »