OBAVIJEST O UPISU U 1.RAZRED OSNOVNE ŠKOLE

Autor: Snježana Vinarić, 8. 4. 2021.

UPIS U 1. RAZRED OSNOVNE ŠKOLE ZA 2021./22.ŠKOLSKU GODINU

U 1. razred osnovne škole za školsku 2021./22.godinu, upisuju se djeca rođena između  1. travnja 2014. i  31. ožujka 2015. godine i djeca kojoj je prošle školske godine odgođen upis u 1. razred osnovne škole.

Ako niste obavili liječnički pregled najaviti se kod liječnika školske medicine, Augusta Cesarca 71 (Naselje Slavonija II) kod liječnice  Anja Kiš Klouda, dr.med. spec. školske i adolescentne medicine.

Na pregled je potrebno ponijeti iskaznicu cijepljenja, potvrdu nadležnog obiteljskog liječnika  (ili pedijatra) za pregled za upis u 1. razred OŠ, dokumentaciju o zdravstvenom stanju djeteta te prema uputi (objavljeno na stranici škole 9.2.2021.), posjetiti stomatologa, koji prema novom protokolu, nakon pregleda, iz svog sustava ispisuje zubnu putovnicu.

Upisnici će također dobiti uputnicu za laboratorijsku dijagnostiku, te će nalaze laboratorijske dijagnostike donijeti liječnici na Službu za školsku medicinu, u koverti, ubacivši nalaz u poštanski sandučić.

Na termin pregleda potrebno je doći u točno vrijeme. Nakon dolaska na prednji ulaz zgrade, potrebno je pričekati ispred ulaza poziv zdravstvenog djelatnika, kojem se prije ulaska mjeri tjelesna temperatura.

Na pregled je potrebno ponijeti zaštitnu masku te poštovati sve protuepidemijske mjere.

TESTIRANJE I UPIS U ŠKOLI

S testiranjem i upisima u školu krenuti ćemo  od  19.travnja 2021.godine.

Za testiranje u školi, nazovite svaki radni dan  od 12.4.2021., između 9,00 i 12,00 sati na telefone 444-522 i  415-063  te  se naručite .

Pripreme za testiranje u Školi:

- u prilogu se nalazi Obrazac za roditelje koji trebate popuniti i poslati elektroničkom poštom na adresu antun.mihanovic@os-amihanovic-sb.skole.hr najkasnije dan prije termina testiranja;

- prije polaska na testiranje obavezno izmjerite temperaturu djetetu i roditelju u pratnji;

- ukoliko dijete razvije neki od simptoma kao što su temperatura, otežano disanje, kašalj, poremećaj okusa ili njuha ili je bilo u riziku od zaraze, molim da ne dolazite u Školu i da nazovete na broj 444-522 ili 415-063  radi odgode termina.

Testiranje u Školi

- u pratnji djeteta dolazi samo jedan roditelj;

- sa sobom treba ponijeti kemijsku i grafitnu olovku, gumicu za brisanje, po mogućnosti masku za lice ;

- na testiranje treba doći na vrijeme i čekati pred ulazom u školu da djelatnici dođu po vas. Pri tome treba držati fizičku distancu od svih prisutnih;

- testiranje traje otprilike 15 minuta.

Radujemo se Vašem dolasku!

Pedagoginja                                                                                Ravnateljica

Ivana Matić                                                                              Snježana Vinarić

Priloženi dokumenti:
Obrazac_za_roditelje_-_upis_(3).doc (48.50 KB)