OBAVIJEST ZA UČENIKE I RODITELJE

Autor: Snježana Vinarić, 12. 3. 2020.

OBAVIJEST!

U skladu s novim uputama Ministarstva znanosti i obrazovanja te Službe za epidemiologiju Zavoda za javno zdravstvo Brodsko-posavske županije ,

SVE SUTRAŠNJE AKTIVNOSTI POVODOM DANA ŠKOLE SE ODGAĐAJU.

To znači da nema radionica, svečane priredbe niti današnje generalne probe.

Nastava će se odvijati prema rasporedu.

Ponavljamo da je jako važno da redovito perete ruke sapunom i vodom, kad kašljete i kišete prekrijte usta i nos podlakticom ili papirnatom maramicom koju kasnije odložite u koš za otpad i operite ruke. Izbjegavajte bliski kontakt s osobama koje imaju simptome infekcije dišnih puteva, odnosno kašlju, imaju grlobolju i povišenu tjelesnu temperaturu. Isto tako je potrebno provjetravati učionice na malim odmorima i tijekom nastave tri do četiri puta u smjeni. Ukoliko primijetite bilo koji od gore navedenih simptoma, odmah se javite učitelju, a roditelji trebaju kontaktirati obiteljskog liječnika.Svih navedenih mjera pridržavajte se i kod kuće.

O svim daljnjim postupanjima upute će te dobiti od razrednika i razrednih učitelja te putem naše web stranice.

Zdravlje nam je na prvom mjestu!

Snježana Vinarić