Stigao Meteor

Autor: Marija Čalušić, 6. 2. 2012.

Pade novi Meteor u najdražu nam školu u svemiru, a donosi vam puno zanimljivih i aktualnih tema. Potrudili smo se biti što maštovitiji i kreativniji. Cijena mu je 15 kuna, a datum do kada se treba skupiti novac i preuzeti svoje primjerke je 22. veljače 2012.

Koje teme smo obradili ove godine? Upoznat ćete se već na prvim stranicama s asistentima u nastavi - osobama koje pomažu djeci s posebnim potrebama. Podsjetite se humanitarnih i obrazovnih događanja koja se obilježila godinu, a nakon toga i gradskih događanja. Kviz o Tadiji - da, to je sada gradski događaj. Otkrijte naše najuspješnije učenike, gdje su sve Mihanovići putovali na ekskurzijama te na što to u životu cilja naša Sara Kruljac, ovogodišnja zvijezda Meteora. Rastužit ćete se ako shvatite da je netko od vaših sadašnjih nastavnika jedan od šestero učitelja koji iduće godine ići u mirovinu, ali optimizam će vam vratiti rubrika Tragom svjetla. Otputujte u Australiju, a kad se vratite, razmislite o važnosti hrvatskog jezika. Ako se želite nabildati, otvorite duplericu. Tema je Vježbanje veseli. Iskreno se nadamo da nemate epistemofobiju (strah od znanja). Ako je već imate, terapiju vam neće odrediti Cura iz naših klupa - dr. Sandra Sekelj, nego se liječite na str. 26. Ukoliko ste ljupci slobodnoga vremena, prava poslastice za vas bit će rubrike Mediji i M(j)uza. Ponosno vam predstavljamo naše rukometaše Domagoja Duvnjaka i Igora Vorija, a onda i Mileta iz Hladnog piva. Zabavite se školskim biserima, rješavanjem psihotesta, sparivanjem ljubimaca i zvrkastim horoskopom.

Pa vi vidite, jesmo li mi uživali radeći na ovom broju. Pa vi vidite!

Domagoj Šarić, 7.c