ODGOVOR UČESNICIMA NATJEČAJA - SOCIJALNI PEDAGOG Vijest ima dokument u privitku

Autor: Marija Glavačević, 31. 1. 2024. 12:58

[više]

ODGOVOR UČESNICIMA NATJEČAJA - RAZREDNA NASTAVA PRODUŽENI BORAVAK Vijest ima dokument u privitku

Autor: Marija Glavačević, 31. 1. 2024. 12:57

[više]

OBAVIJEST KANDIDATIMA ZA NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO-SOCIJALNI PEDAGOG Vijest ima dokument u privitku

Autor: Snježana Vinarić, 15. 1. 2024. 12:51

Poziv na razgovor s ravnateljicom- učesnici natječaja

Nakon što je Povjerenstvo za provedbu natječaja, provelo procjenu i vrednovanja kandidata, pozivaju se na razgovor s ravnateljicom tri najbolje rangirane kandidatkinje.

Rang lista kandidata je u prilogu.

18. siječnja 2024.

- u 9.00 sati - Veronika Čerenko

-u 9.15 sati -Nikolina Kovačić

- u 9.30 sati -Ines Gelešić

Zahvaljujemo svim ostalim kandidatima koji su se odazvali procijeni i vrednovanju.

[više]

POZIV I LISTA KANDIDATA ZA USMENU PROCJENU -SOCIJALNI PEDAGOG Vijest ima dokument u privitku

Autor: Snježana Vinarić, 10. 1. 2024. 10:07

Pozivaju se  kandidati/kandidatkinje  prijavljeni na natječaj za SOCIJALNOG PEDAGOGOA  na neodređeno puno radno vrijeme  – upražnjeni poslovi  koji je objavljen na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim stranicama i oglasnoj ploči OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod,   27. prosinca 2023. godine.

Termini za usmenu procjenu nalaze se u Pozivu koji je u prilogu.

Svi kandidati dužni su sa sobom imati odgovarajuću identifikacijsku ispravu (važeću osobnu iskaznicu, putovnicu ili vozačku dozvolu). Za kandidata koji ne pristupi razgovoru smatrat će se da je povukao prijavu za natječaj.

ODGOVOR UČESNICIMA NATJEČAJA - spremačica Vijest ima dokument u privitku

Autor: Marija Glavačević, 28. 12. 2023. 09:21

NATJEČAJ - SOCIJALNI PEDAGOG Vijest ima dokument u privitku

Autor: Marija Glavačević, 27. 12. 2023. 10:58

NATJEČAJ - PRODUŽENI BORAVAK Vijest ima dokument u privitku

Autor: Marija Glavačević, 27. 12. 2023. 10:57

[više]

Obavijest učesnicima natječaja za zapošljavanje spremača/čice

Autor: Snježana Vinarić, 19. 12. 2023. 13:32

21.prosinca 2023.

- u 8.15 sati - Lidija Safundžić - 15 bodova

- u 8.30 sati - Danijela Čalušić - 14 bodova

- u 9.00  sati  Karolina Ladišić  - 13 bodova

[više]

POZIV I LISTA KANDIDATA ZA USMENU PROCJENU -SPREMAČICE Vijest ima dokument u privitku

Autor: Snježana Vinarić, 15. 12. 2023. 14:09

Pozivaju se  kandidati/kandidatkinje  prijavljeni na natječaj za spremača/icu na neodređeno puno radno vrijeme  – upražnjeni poslovi  koji je objavljen na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim stranicama i oglasnoj ploči OŠ Antun Mihanović Slavonski Brod,   6. prosinca 2023. godine.

NATJEČAJ - spremač/ica Vijest ima dokument u privitku

Autor: Marija Glavačević, 6. 12. 2023. 10:53

ODGOVOR UČESNICIMA NATJEČAJA - HRVATSKI JEZIK Vijest ima dokument u privitku

Autor: Marija Glavačević, 15. 11. 2023. 09:36

[više]

OBAVIJEST KANDIDATIMA ZA NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO UČITELJ HRVATSKOG JEZIKA I KNJIŽEVNOSTI

Autor: Snježana Vinarić, 30. 10. 2023. 11:00

2. studenog 2023.

- u 8.00 sati - Katarina Kolaković - 45 bodova

- u 9.00 sati -Ana Vinković - 44 bodova

- u 9.30 sati Nives Klaić - 43 bodova

Zahvaljujemo svim ostalim kandidatima.

[više]

POZIV I LISTA KANDIDATA ZA USMENU PROCIJENU-UČITELJ HRVATSKOG JEZIKA I KNJIŽEVNOSTI Vijest ima dokument u privitku

Autor: Snježana Vinarić, 24. 10. 2023. 17:29

Pozivaju se svi kandidati/kandidatkinje  prijavljeni na natječaj za učitelja Hrvatskog jezika  na određeno nepuno radno vrijeme, objavljen 11. listopada 2023. godine na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Osnovne škole Antun Mihanović,  na usmenu procjenu-interviju.

[više]

natječaj - UČITELJ HRATSKOG JEZIKA I KNJIŽEVNOSTI Vijest ima dokument u privitku

Autor: Marija Glavačević, 11. 10. 2023. 13:08

ODGOVOR UČESNICIMA NATJEČAJA - PRODUŽENI BORAVAK Vijest ima dokument u privitku