Održano završno predstavljanje projekta "Pokreni se za svijet koji ostaje"

Autor: Ivan Baričević, 12. 10. 2023.

Jučer je u prostorima naše škole održano završno predstavljanje projekta "Pokreni se za svijet koji ostaje". Na događanju su prisustvovali djelatnici škole, učenici te predstavnici medija. Gospođa Jadranka Junačko iz ustanove Euromind održala je predavanje o radu svoje institucije u kontekstu Erasmus projekata kroz koje je potaknula učenike i nastavnike na uključivanje u projekte.

Tijekom događanja predstavljeni su detalji mobilnosti koje su se ostvarile u pet zemalja (Island, Italija, Španjolska, Cipar i Grčka) tijekom provedbe projekta uz izložene materijale i brošure proizašle iz pojedinih projektnih aktivnosti. Također su nagrađeni najzaslužniji učenici za rad u projektnoj aktivnosti "Nije moje smeće, ali je moj planet".

Nakon službenog dijela, prisutni su se opustili uz osvježenje i glazbu. Projekt "Pokreni se za svijet koji ostaje" ispunio je svoj cilj te naglašava važnost međunarodne suradnje i razmjene iskustava u obrazovanju putem Erasmus programa.